Działka nr 15/8, obręb nr 1 miasto Orneta
Dane nieruchomości
| Adres nieruchomości: |
Działka nr 15/8, obręb nr 1 miasto Orneta |
| Przetarg na: |
zbycie |
| Stan przetargu: |
Aktualny
|
| Typ przetargu: |
Przetarg ustny ograniczony - zbycie |
| Rodzaj nieruchomości: |
Nieruchomość niezabudowana |
| Cena wywoławcza: |
31165,00 zł + 23% VAT = 38332,95 zł |
| Data przetargu: |
06.10.2026 10:30 |
Załączniki:
Załącznik
| Odpowiedzialny za treść: |
Krzysztof Semkiw |
| Wytworzył: |
Burmistrz Ornety Katarzyna Lasocka |
| Data wytworzenia: |
04.09.2026 |
| Opublikował w BIP :
|
Krzysztof
Semkiw
|
| Data opublikowania: |
04.09.2026 13:19 |
| Liczba pobrań: |
5 |
Metryczka
| Odpowiedzialny za treść: |
Krzysztof Semkiw |
| Wytworzył: |
Burmistrz Ornety Katarzyna Lasocka |
| Data wytworzenia: |
04.09.2026 |
| Opublikował w BIP: |
Krzysztof
Semkiw
|
| Data opublikowania: |
04.09.2026 13:19 |
| Liczba wyświetleń: |
17 |
Przepraszamy, funkcjonalność tymczasowo niedostępna.
*Pole wymagane